Veronika Medvedeva

  1. Powiedz coś o sobie. Skąd jesteś, kim jesteś, czym się zajmujesz.

Cześć! Nazywam się Veronika. Pochodzę z Białorusi. Jestem dziennikarką, fotografką, piekę wspaniałe ciasta i dekoruję pierniczki, chętnie dzielę się swoją wiedzą na warsztatach. Cały czas uczę się nowych rzeczy i dlatego nie przestaję się zastanawiać nad pięknem i nieprzewidywalnością tego świata. Kolejną ważną i najbardziej zaskakującą moją rolą jest to, że jestem mamą dwóch wspaniałych bąbelków. Widzieć, jak oni rosną, jest dla mnie największym szczęściem.

2. Jak to się stało, że znalazłaś się w Polsce? Jak długo tu mieszkasz? Czy jest tutaj coś, co Ci się szczególnie podoba?

Żyjemy w Polsce czwarty rok. Nigdy nie oddzielałam Polski od Białorusi, tym bardziej, że płynie we mnie zarówno ta, jak i ta krew. Uważam, że narody Białorusi i Polski mają wiele wspólnego, zarówno w historii, jak i mentalności.

3. Jakie są Twoje plany i nadzieje na przyszłość?

Mówi się, że robienie planów jest rozśmieszaniem Boga, ale nadal mam nadzieję, że uda mi się dalej rozwijać swoje umiejętności i żyć w harmonii z sobą i innymi.

4. Jak wspominasz naukę ze mną? 🙂

To bardzo miłe pytanie. Ponieważ wspomnienia są wyjątkowo ciepłe. Chętnie bym to powtórzyła! 🙂 Zajęcia odbywały się w sposób swobodny i jednocześnie skuteczny. Cóż mogę powiedzieć, że Agnieszka zakochała mnie w języku polskim, odkrywając jego najpiękniejsze strony!

Strona z fotografiami Veroniki:

https://www.instagram.com/maviephoto_/?fbclid=IwAR0ZK6fxExpIzvkl17-QSuqib4xw_hJE8zLOW8D07OdB2pDQbQrd0-3SxCQ

Strona z wypiekami:

https://www.instagram.com/zephir_cookie/?fbclid=IwAR1GgyhDVs5VHa4azUPHnooGYPN8Ayjrj2138k1xKx6oFQkoChT18S98m-w

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *